Medicinski tim

prim.dr.sc. Ana Godan Hauptman, dr.med. specijalist
internist
Rođena je 1983. godine u Zagrebu gdje je 2001. godine završila Školu za medicinske sestre, a 2007. godine diplomirala na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Od 2007. godine do 2023. godine radila je u Kliničkom bolničkom centru (KBC) Zagreb, prvo kao stažistica, potom od 2009. godine kao specijalizantica interne medicine. Specijalistički ispit iz interne medicine položila je 2013. godine, te je do 2019. godine radila u Zavodu za intenzivnu medicinu, Klinike za internu medicinu KBC Zagreb. Od 2019.godine do
listopada 2023. godine radila je u Zavodu za bolesti metabolizma I rijetke bolesti. Od listopada 2023. godine stalni je zaposlenik medicinskog centra Godan.
Užu specijalizaciju iz intenzivne medicine završila je u KBC Zagreb 2017. godine. 2021. godine obranila je doktorsku disertaciju pri Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu “Povezanost vitamina D3 s rizikom od virusne respiracijske infekcije u osoba starije životne dobi”.
Završila je edukaciju iz osnova medicinske akupunkture pri Hrvatskom liječničkom zboru te je stekla titulu akupunkturologa.
2024. godine postaje primarius odlukom Ministarstva zdravlja.
Autorica je i koautorica mnogobrojnih znanstvenih i stručnih radova, te ima više aktivnih sudjelovanja s kongresnim priopćenjima na domaćim i međunarodnim skupovima.
Područja njenog stručnog interesa su interna medicina, holistički pristup bolestima, štitnjača i autoimune bolesti štitnjače, preventivna medicina, akupunktura te očuvanje zdravlja, suplementacija mikronutritientima i zdravo starenje.
Udana je i majka jedne kćeri.

prim. Dubravka Bosnić, dr. med., specijalistica interne medicine, subspecijalistica imunologije i reumatologije

Marijana Puljić, bacc. med. techn., medicinska sestra
Završila je srednju medicinsku školu u Mostaru 2003. godine. Preddiplomski studij sestrinstva završila je 2017. godine na Sveučilištu Sjever – Sveučilišni centar Varaždin. 2010. godine počela je raditi u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je 2011. godine postala glavna medicinska sestra – voditeljica. U tom svojstvu, osim poslova medicinske sestre, obavljala je i organizacijske poslove, koordinaciju svih zaposlenih i organizaciju općih funkcija doma. Ima veliko iskustvo u skrbi za pacijente treće životne dobi.
Od 2012. do 2020. godine predavala je u okviru trajnog usavršavanje za medicinske sestre pri Hrvatskoj komori medicinskih sestara., čija je članica. Volontirala je u udruzi Trisomnija 21. Članica je i Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest.

dr.sc. Dinko Hauptman, dr. med., urolog, subspecijalist andrologije
Završio je prirodoslovno matematičku gimnaziju “Marko Marulić” u Splitu, nakon čega upisuje Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.
2004. godine postao je doktor medicine i počeo stažirati pri Klinici za plućne bolesti Jordanovac Zagreb.
2005. godine položio je državni ispit, a 2006. godine postao je specijalizant urologije na Kliničkom bolničkom centru (KBC) Zagreb, Klinici za urologiju, gdje od 2011. godine do danas radi kao urolog.
2012. godine pohađao je edukaciju iz andrologije na Mayo Clinic u Rochesteru, u SAD-u.
Dr. Hauptman nastavio se subspecijalistički usavršavati u području andrologije, pa je tako 2017. godine postao subspecijalist andrologije.
Nakon toga se nastavio kontinuirano educirati o najnovijim saznanjima u području andrologije, muške neplodnosti, erektilne disfunkcije, rekonstruktivne urologije, umjetnih sfinktera, penilnih proteza i transplantacije bubrega.
Koautor je brojnih znanstvenih i stručnih radova iz područja urologije i andrologije, i sudjelovao je na brojnim konferencijama i stručnim skupovima.
Član je Hrvatskog urološkog društva i Hrvatskog androloškog društva.
Član je transplantacijskog tima Klinike za urologiju KBC-a Zagreb od 2006. godine.
U svibnju 2021. godine obranio je doktorsku disertaciju i postao doktor znanosti.

Fadila Kulenović, dr. med, specijalistica psihijatrije
Nakon završene jezične gimnazije Matija Mesić u Slavonskom Brodu upisuje Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu na kojem je diplomirala u srpnju 2005. godine. Iste godine počinje stažirati u Općoj bolnici “Dr. Josip Benčević” u Slavonskom Brodu.
Nakon položenog državnog ispita 2006. godine zapošljava se u ordinaciji opće medicine u Okučanima gdje naredne tri godine skrbi o općoj populaciji, ljudima svih dobnih skupina.
Od kraja 2009. godine, prvo u svojstvu sekundarca, zatim specijalizanta, na Odjelu za duševne bolesti Opće bolnice “Dr. J. Benčevic” stječe znanja i vještine pristupa osobi s psihičkim teškoćama.
Specijalizaciju nastavlja u KBC Zagreb, Klinici za psihijatriju gdje u srpnju 2015. g. polaže specijalistički ispit.
Daljnju profesionalnu karijeru nastavlja u OB “Dr. J. Benčević”, u početku je koterapeut u Dnevnoj bolnici, potom odjelni liječnik na otvorenom odjelu brodske psihijatrije.
Aktivno je participirala u radu Udruge Vrapčići, udruge za unapređenje mentalnog zdravlja i kvalitete života bolesnika s psihotičnim poremećajem i njegove obitelji.
Vanjski je suradnik Zavoda za javno zdravstvo Požega.
Psihoterapija je područje njenog profesionalnog interesa, trenutno je na drugoj godini edukacije iz integrativne psihoterapije pri Hrvatskoj udruzi za integrativnu psihoterapiju.

Klara Jelinčić, mag.psych.
Rođena je 1995. godine u Zadru gdje je 2014. godine završila opću gimnaziju.
2020. godine diplomirala je psihologiju, znanstveni i nastavnički smjer, na Fakultetu hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu s temom “Prediktori čestine konzumacije psihoaktivnih tvari kod mladih”.
Volontirala je u periodu od dvije godine u Psihijatrijskoj bolnici za djecu i mladež s djecom na zatvorenom psihijatrijskom odjelu.
Praksu je izvršila u Centru za psihološko savjetovanje gdje je pohađala i proučavala psihologijsko testiranje, interpretaciju testova i individualnu psihoterapiju s djecom i adolescentima te u Klinici za psihijatriju Vrapče gdje je pohađala i proučavala klinički intervju, psihologijsko testiranje, interpretaciju testova te grupnu psihoterapiju s pacijentima na odjelu za afektivne poremećaje.
Zaposlena je kao psiholog u Domu za djecu bez adekvatne roditeljske skrbi uzrasta od 14 do 18 godina.
Profesionalna područja interesa centrirana su joj u kliničkoj psihologiji i psihodijagnostici, psihijatriji, psihoterapiji te radu s ovisnicima.

Ilijana Jurica, medicinska sestra, dipl. fizioterapeut, bacc. soc. rada
Po završenoj srednjoj medicinskoj školi, 2009. godine završila je Fakultet zdravstvenih studija u Mostaru i stekla zvanje diplomiranog fizioterapeuta.
Od 2015. do 2020. godine radila je kao medicinska sestra u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je stekla veliko iskustvo u zdravstvenoj njezi i skrbi o osobama treće životne dobi i pacijentima u terminalnim fazama bolesti.
Nastavila se kontinuirano educirati i u drugim područjima pa je tako 2018. godine stekla zvanje prvostupnice socijalnog rada.
Članica je Hrvatske komore medicinskih sestara, Hrvatske komore socijalnih radnika i Hrvatske udruge socijalnih radnika.

Borna Josip Godan, dr.med., specijalist psihijatrije
Diplomirao je 2008. godine na Medicinskom fakultetu Osijek Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku. Završio je pripravnički staž liječnika opće medicine pri KB Jordanovac, te 2010. godine stekao licencu za samostalni rad. Godine 2013. upisao je poslijediplomski doktorski studij “Biomedicina i zdravstvo”. 2015. godine završio je specijalističku izobrazbu pri Klinici za psihijatriju KBC-a Zagreb Medicinskog fakulteta u Zagrebu.
Po završetku medicinskog fakulteta zainteresirao se za bavljenje psihoterapijom pa je završio edukacije iz neuro-lingvističkog programiranja (NLP), autogenog treninga, kognitivno-bihevioralne terapije, te je pri kraju edukacije za grupnog analitičara.
Objavio je niz radova u stručnim znanstvenim časopisima, te je aktivno sudjelovao na brojnim domaćim i inozemnim kongresima i drugim znanstvenim skupovima. Sudjelovao je u nekoliko projekata Ministarstva znanosti Republike Hrvatske. Član je Hrvatskog liječničkog zbora, Hrvatskog psihijatrijskog društva, Europskog psihijatrijskog društva (European Psychiatric Association) i mnogih drugih organizacija.
Tijekom posljednjih 15 godina njegov praktični rad i znanstvena istraživanja usmjereni su prema bolestima treće životne dobi, posebno kognitivnim i neurodegenerativnim bolestima. Nekoliko je godina obavljao posao ravnatelja doma za starije i nemoćne osobe i ustanove za zdravstvenu njegu i rehabilitaciju, čime je stekao iskustvo upravljanja zdravstvenim ustanovama.
Član je i stalni suradnik Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest, sudjeluje u radu njihovog savjetovališta, te je u svojstvu edukatora sudjelovao u njihovom prekograničnom EU projektu “Demenca aCRO a SLO”.
Vanjski je suradnik Hrvatskog instituta za istraživanje mozga Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i njegove Poliklinike Neuron, gdje aktivno sudjeluje u kliničkim ispitivanjima učinkovitosti lijekova.

Prim. Vladimir Ferenčak, dr. med., specijalist urologije, subspecijalist urolitijaze
Diplomirao je 1984. godine na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Od 1986. do 2008 godine radio je u Medicinskom centru „dr. Emilija Holik“ u Bjelovaru, a nakon položenog stručnog ispita dvije godine je radio u industrijskoj ambulanti „5. Maj“ Bjelovar.
Od 1986. do 1988. godine bio je član Liječničke komisije pri HZZO Bjelovar (za bolovanja i rehabilitaciju).
- godine dobio je specijalizaciju iz urologije, te je 1994. godine položio specijalistički ispit na Klinici za urologiju KBC Zagreb.
Od 1991. do 1995. godine tijekom Domovinskog rata bio je zamjenik zapovjednika Sanitetske stanice 105. brigade Hrvatske vojske.
Od 1994. do 2008. godine bio je odjelni liječnik Urološkog odjela Opće bolnice Bjelovar, kada prelazi raditi na Kliniku za urologiju KBC Rebro Zagreb, gdje je radio do kolovoza 2024. godine.
Od 2001. do 2011. godine bio je član Hrvatske udruge zdravstvenih djelatnika u košarci (HUZDUK) te sportski liječnik nekolicine košarkaških i nogometnih ekipa s licencom HKS-a. U dva navrata (2007. godine) bio je liječnik Hrvatske košarkaške reprezentacije za seniorke i za kadetkinje na Europskom košarkaškom prvenstvu u Italiji.
- i 2006. godine djelovao je i kao urednik i suvoditelj emisija namjenjenih emisijama o zdravlju na radiopostajama Grubišno Polje i Radio Čazma.
- godine položio je subspecijalistički ispit iz područja urolitijaze.
- godine stekao je naslov primarijusa.
Povremeno predaje na Bjelovarskom veleučilištu iz područja zdravstva.
Objavio je više radova u međunarodnim znanstvenim časopisima, te je koautor knjige “Sanitetska služba 105.brigade Hrvatske vojske (1991.-1995.)”.

Dubravka Čavlović, bacc. med. tech., glavna medicinska sestra
Završila je srednju medicinsku školu u Pakracu 2009.godine, nakon čega je radila u Bolnici Lipik – specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju. 2018. godine završila je preddiplomski studij sestrinstva na Zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu.
2012. godine zaposlila se u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je 2013. počela raditi kao glavna medicinska sestra – voditeljica. Pri tome je, osim poslova medicinske sestre, obavljala i organizacijske poslove vezane za svakodnevno funkcioniranje doma, kao i koordinaciju svih zaposlenih. Ima veliko iskustvo u skrbi za pacijente treće životne dobi.
Od 2013. do 2020. godine predavala je u okviru trajnog usavršavanja za medicinske sestre pri Hrvatskoj komori medicinskih sestara, čija je članica. Također je članica Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest.

Ana Godan Hauptman, dr. med., specijalistica interne medicine, uže specijalnosti intenzivne medicine
Rođena je 1983. godine u Zagrebu gdje je 2001. godine završila Školu za medicinske sestre, a 2007. godine diplomirala na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Od 2007. godine zaposlena je u Kliničkom bolničkom centru (KBC) Zagreb, prvo kao stažistica, potom od 2009. godine kao specijalizantica interne medicine. Specijalistički ispit iz interne medicine položila je 2013. godine, te je do 2019. godine radila u Zavodu za intenzivnu medicinu, Klinike za internu medicinu KBC Zagreb.
Užu specijalizaciju iz intenzivne medicine završila je u KBC Zagreb 2017. godine. Od 2019. godine radi na Zavodu za bolesti metabolizma, Klinika za internu medicinu, KBC Zagreb.
Uspješno je završila tečaj iz osnova medicinske akupunkture te je stekla stručnu osposobljenost za primjenu akupunkture u rujnu 2021. godine.
Autorica je i koautorica 5 znanstvenih i stručnih radova, te ima više aktivnih sudjelovanja s kongresnim priopćenjima na domaćim i međunarodnim skupovima.
Područja njenog stručnog interesa su interna medicina, intenzivno liječenje, rijetke metaboličke bolesti, infekcije u starijih osoba i akupunktura.
Udana je i majka jedne kćeri

dr.sc. Dinko Hauptman, dr. med., urolog, subspecijalist andrologije
Završio je prirodoslovno matematičku gimnaziju “Marko Marulić” u Splitu, nakon čega upisuje Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu.
2004. godine postao je doktor medicine i počeo stažirati pri Klinici za plućne bolesti Jordanovac Zagreb.
2005. godine položio je državni ispit, a 2006. godine postao je specijalizant urologije na Kliničkom bolničkom centru (KBC) Zagreb, Klinici za urologiju, gdje od 2011. godine do danas radi kao urolog.
2012. godine pohađao je edukaciju iz andrologije na Mayo Clinic u Rochesteru, u SAD-u.
Dr. Hauptman nastavio se subspecijalistički usavršavati u području andrologije, pa je tako 2017. godine postao subspecijalist andrologije.
Nakon toga se nastavio kontinuirano educirati o najnovijim saznanjima u području andrologije, muške neplodnosti, erektilne disfunkcije, rekonstruktivne urologije, umjetnih sfinktera, penilnih proteza i transplantacije bubrega.
Koautor je brojnih znanstvenih i stručnih radova iz područja urologije i andrologije, i sudjelovao je na brojnim konferencijama i stručnim skupovima.
Član je Hrvatskog urološkog društva i Hrvatskog androloškog društva.
Član je transplantacijskog tima Klinike za urologiju KBC-a Zagreb od 2006. godine.
U svibnju 2021. godine obranio je doktorsku disertaciju i postao doktor znanosti.

Borna Josip Godan, dr.med., specijalist psihijatrije
Diplomirao je 2008. godine na Medicinskom fakultetu Osijek Sveučilišta J.J. Strossmayer u Osijeku. Završio je pripravnički staž liječnika opće medicine pri KB Jordanovac, te 2010. godine stekao licencu za samostalni rad. Godine 2013. upisao je poslijediplomski doktorski studij “Biomedicina i zdravstvo”. 2015. godine završio je specijalističku izobrazbu pri Klinici za psihijatriju KBC-a Zagreb Medicinskog fakulteta u Zagrebu.
Po završetku medicinskog fakulteta zainteresirao se za bavljenje psihoterapijom pa je završio edukacije iz neuro-lingvističkog programiranja (NLP), autogenog treninga, kognitivno-bihevioralne terapije, te je pri kraju edukacije za grupnog analitičara.
Objavio je niz radova u stručnim znanstvenim časopisima, te je aktivno sudjelovao na brojnim domaćim i inozemnim kongresima i drugim znanstvenim skupovima. Sudjelovao je u nekoliko projekata Ministarstva znanosti Republike Hrvatske. Član je Hrvatskog liječničkog zbora, Hrvatskog psihijatrijskog društva, Europskog psihijatrijskog društva (European Psychiatric Association) i mnogih drugih organizacija.
Tijekom posljednjih 15 godina njegov praktični rad i znanstvena istraživanja usmjereni su prema bolestima treće životne dobi, posebno kognitivnim i neurodegenerativnim bolestima. Nekoliko je godina obavljao posao ravnatelja doma za starije i nemoćne osobe i ustanove za zdravstvenu njegu i rehabilitaciju, čime je stekao iskustvo upravljanja zdravstvenim ustanovama.
Član je i stalni suradnik Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest, sudjeluje u radu njihovog savjetovališta, te je u svojstvu edukatora sudjelovao u njihovom prekograničnom EU projektu “Demenca aCRO a SLO”.
Vanjski je suradnik Hrvatskog instituta za istraživanje mozga Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i njegove Poliklinike Neuron, gdje aktivno sudjeluje u kliničkim ispitivanjima učinkovitosti lijekova.

prim. Dubravka Bosnić, dr. med., specijalistica interne medicine, subspecijalistica imunologije i reumatologije

Fadila Kulenović, dr. med, specijalistica psihijatrije
Nakon završene jezične gimnazije Matija Mesić u Slavonskom Brodu upisuje Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu na kojem je diplomirala u srpnju 2005. godine. Iste godine počinje stažirati u Općoj bolnici “Dr. Josip Benčević” u Slavonskom Brodu.
Nakon položenog državnog ispita 2006. godine zapošljava se u ordinaciji opće medicine u Okučanima gdje naredne tri godine skrbi o općoj populaciji, ljudima svih dobnih skupina.
Od kraja 2009. godine, prvo u svojstvu sekundarca, zatim specijalizanta, na Odjelu za duševne bolesti Opće bolnice “Dr. J. Benčevic” stječe znanja i vještine pristupa osobi s psihičkim teškoćama.
Specijalizaciju nastavlja u KBC Zagreb, Klinici za psihijatriju gdje u srpnju 2015. g. polaže specijalistički ispit.
Daljnju profesionalnu karijeru nastavlja u OB “Dr. J. Benčević”, u početku je koterapeut u Dnevnoj bolnici, potom odjelni liječnik na otvorenom odjelu brodske psihijatrije.
Aktivno je participirala u radu Udruge Vrapčići, udruge za unapređenje mentalnog zdravlja i kvalitete života bolesnika s psihotičnim poremećajem i njegove obitelji.
Vanjski je suradnik Zavoda za javno zdravstvo Požega.
Psihoterapija je područje njenog profesionalnog interesa, trenutno je na drugoj godini edukacije iz integrativne psihoterapije pri Hrvatskoj udruzi za integrativnu psihoterapiju.

Prim. Vladimir Ferenčak, dr. med., specijalist urologije, subspecijalist urolitijaze
Diplomirao je 1984. godine na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.
Od 1986. do 2008 godine radio je u Medicinskom centru „dr. Emilija Holik“ u Bjelovaru, a nakon položenog stručnog ispita dvije godine je radio u industrijskoj ambulanti „5. Maj“ Bjelovar.
Od 1986. do 1988. godine bio je član Liječničke komisije pri HZZO Bjelovar (za bolovanja i rehabilitaciju).
- godine dobio je specijalizaciju iz urologije, te je 1994. godine položio specijalistički ispit na Klinici za urologiju KBC Zagreb.
Od 1991. do 1995. godine tijekom Domovinskog rata bio je zamjenik zapovjednika Sanitetske stanice 105. brigade Hrvatske vojske.
Od 1994. do 2008. godine bio je odjelni liječnik Urološkog odjela Opće bolnice Bjelovar, kada prelazi raditi na Kliniku za urologiju KBC Rebro Zagreb, gdje je radio do kolovoza 2024. godine.
Od 2001. do 2011. godine bio je član Hrvatske udruge zdravstvenih djelatnika u košarci (HUZDUK) te sportski liječnik nekolicine košarkaških i nogometnih ekipa s licencom HKS-a. U dva navrata (2007. godine) bio je liječnik Hrvatske košarkaške reprezentacije za seniorke i za kadetkinje na Europskom košarkaškom prvenstvu u Italiji.
- i 2006. godine djelovao je i kao urednik i suvoditelj emisija namjenjenih emisijama o zdravlju na radiopostajama Grubišno Polje i Radio Čazma.
- godine položio je subspecijalistički ispit iz područja urolitijaze.
- godine stekao je naslov primarijusa.
Povremeno predaje na Bjelovarskom veleučilištu iz područja zdravstva.
Objavio je više radova u međunarodnim znanstvenim časopisima, te je koautor knjige “Sanitetska služba 105.brigade Hrvatske vojske (1991.-1995.)”.

Sandra Domitrović Spudić, dr. med., specijalist psihijatrije
Nakon završenog Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 2007. godine postaje pripravnica na Kliničkom bolničkom centru (KBC) Zagreb, te 2008. godine stječe odobrenje za samostalan rad.
Do 2010. godine stekla je iskustvo u u području prodaje laboratorijske i dijagnostičke opreme, te jednogodišnje iskustvo rada kao liječnica opće medicine. Od 2010. radila je kao specijalizantica psihijatrije u Općoj bolnici Karlovac, gdje po polaganju specijalističkog ispita 2014. godine do danas radi kao specijalistica psihijatrije. Nastavila se profesionalno usavršavati pa je tako 2012. godine upisala poslijediplomski znanstveni doktorski studij na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Osijeku, a 2018. godine i subspecijalističku izobrazbu iz biologijske psihijatrije.
Sudjelovala je na brojnim konferencijama i kongresima, te je napisala rad “Autostigmatizacija psihičkih bolesnika” koji je upravo u tijeku objavljivanja.
Profesionalna područja interesa su joj psihički poremećaji poput velikog depresivnog poremećaja, anksioznosti, demencije i uloga poremećaja spavanja u razumijevanju demencija.

Klara Jelinčić, mag.psych.
Rođena je 1995. godine u Zadru gdje je 2014. godine završila opću gimnaziju.
2020. godine diplomirala je psihologiju, znanstveni i nastavnički smjer, na Fakultetu hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu s temom “Prediktori čestine konzumacije psihoaktivnih tvari kod mladih”.
Volontirala je u periodu od dvije godine u Psihijatrijskoj bolnici za djecu i mladež s djecom na zatvorenom psihijatrijskom odjelu.
Praksu je izvršila u Centru za psihološko savjetovanje gdje je pohađala i proučavala psihologijsko testiranje, interpretaciju testova i individualnu psihoterapiju s djecom i adolescentima te u Klinici za psihijatriju Vrapče gdje je pohađala i proučavala klinički intervju, psihologijsko testiranje, interpretaciju testova te grupnu psihoterapiju s pacijentima na odjelu za afektivne poremećaje.
Zaposlena je kao psiholog u Domu za djecu bez adekvatne roditeljske skrbi uzrasta od 14 do 18 godina.
Profesionalna područja interesa centrirana su joj u kliničkoj psihologiji i psihodijagnostici, psihijatriji, psihoterapiji te radu s ovisnicima.

Dubravka Čavlović, bacc. med. tech., medicinska sestra
Završila je srednju medicinsku školu u Pakracu 2009.godine, nakon čega je radila u Bolnici Lipik – specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju. 2018. godine završila je preddiplomski studij sestrinstva na Zdravstvenom veleučilištu u Zagrebu.
2012. godine zaposlila se u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je 2013. počela raditi kao glavna medicinska sestra – voditeljica. Pri tome je, osim poslova medicinske sestre, obavljala i organizacijske poslove vezane za svakodnevno funkcioniranje doma, kao i koordinaciju svih zaposlenih. Ima veliko iskustvo u skrbi za pacijente treće životne dobi.
Od 2013. do 2020. godine predavala je u okviru trajnog usavršavanja za medicinske sestre pri Hrvatskoj komori medicinskih sestara, čija je članica. Također je članica Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest.

Marijana Puljić, bacc. med. techn., medicinska sestra
Završila je srednju medicinsku školu u Mostaru 2003. godine. Preddiplomski studij sestrinstva završila je 2017. godine na Sveučilištu Sjever – Sveučilišni centar Varaždin. 2010. godine počela je raditi u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je 2011. godine postala glavna medicinska sestra – voditeljica. U tom svojstvu, osim poslova medicinske sestre, obavljala je i organizacijske poslove, koordinaciju svih zaposlenih i organizaciju općih funkcija doma. Ima veliko iskustvo u skrbi za pacijente treće životne dobi.
Od 2012. do 2020. godine predavala je u okviru trajnog usavršavanje za medicinske sestre pri Hrvatskoj komori medicinskih sestara., čija je članica. Volontirala je u udruzi Trisomnija 21. Članica je i Hrvatske udruge za Alzheimerovu bolest.

Ilijana Jurica, dipl. fizioterapeut, bacc. soc. rada
Po završenoj srednjoj medicinskoj školi, 2009. godine završila je Fakultet zdravstvenih studija u Mostaru i stekla zvanje diplomiranog fizioterapeuta.
Od 2015. do 2020. godine radila je kao medicinska sestra u Domu za starije i nemoćne osobe Godan, gdje je stekla veliko iskustvo u zdravstvenoj njezi i skrbi o osobama treće životne dobi i pacijentima u terminalnim fazama bolesti.
Nastavila se kontinuirano educirati i u drugim područjima pa je tako 2018. godine stekla zvanje prvostupnice socijalnog rada.
Članica je Hrvatske komore medicinskih sestara, Hrvatske komore socijalnih radnika i Hrvatske udruge socijalnih radnika.
Medicinski centar GODAN okuplja tim vrhunskih medicinskih stručnjaka koji Vam mogu pružiti kvalitetnu i sveobuhvatnu uslugu.
Kvalitetna dijagnostika temelj je našeg rada, pri čemu svakoj osobi pristupamo individualno, uzimajući u obzir sve zdravstvene tegobe koje eventualno ima i sve lijekove koje uzima.
Holistički pristup
U svom radu trudimo se djelovati holistički, uzimajući u obzir cjelokupnu ravnotežu tijela i duha, te vam zato nudimo usluge konvencionalne kao i alternativne medicine (npr. akupunkturu, meditaciju, anksiolizu i sl.).
Poboljšanje kvalitete života
Naša vizija jest poboljšati kvalitetu života stručnom medicinskom uslugom i omogućiti vam život sa što više vitalnosti i što manje boli. Zato smo posebno ponosni što u okviru našeg društva imamo i ambulantu za liječenje boli.
Medicinski centar Godan nalazi se u centru grada Zagreba u mirnoj Sermageovoj ulici (u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga i Maksimirske ceste).
